منوی دسته بندی
ثبت نام/ورود

نکات خرید سرویس خواب

 

بهترین نوع تخت خواب را برای خود تهیه کنید

آیا به دنبال تختی هستید که فضای کافی برای ذخیره سازی در اتاق خواب کوچک‌تر داشته باشد یا تخت خواب شیک جاگیر؟ به احتمال زیاد تخت شما برجسته‌ترین مبلمان و سرویس خواب اتاق خواب شما است، بنابراین یک نوع تخت خواب متناسب با سبک و اندازه اتاق انتخاب کنید.

فضای خود را اندازه‌گیری کنید

چقدر فضا دارید؟ تصمیم بگیرید که یک تخت خواب بزرگ یا کوچک دوست دارید یا می‌تواند در اتاق خواب شما قرار گیرد. اگر در حال اسباب‌کشی به خانه جدید هستید، اتاق خواب خود را اندازه‌گیری کنید، و فضای کافی را در هر دو طرف محل قرار دادن تخت برای قرار دادن میز کنار تخت یا سایر مبلمان قرار دهید. بدانید که برای اتاق خواب خود به چه اندازه تخت خواب نیاز دارید.

به طور کلی اندازه اتاق خواب همیشه باید در نظر گرفته شود. اگر اتاق خواب خیلی کوچک است، یک تخت بزرگ مناسب شما نیست. برای استراحت مناسب شما باید یک فضای مناسب در اطراف تخت خود داشته باشید. اگر فضای چند منظوره را بهبود می‌بخشید، در نظر بگیرید که مبل‌های تخت خواب شونده وقتی روی آنها نمی‌خوابید فضای بیشتری را برای شما فراهم می‌کنند.

تشک را به درستی انتخاب کنید

انتخاب تشک مناسب بسیار مهم است تا مطمئن شوید که یک تخت با دوام دارید و به راحتی بدن خود بخوابید و یک خواب راحت شبانه داشته باشید. برخلاف تصور عموم، لازم نیست که یک تشک محکم باشد تا برای شما مناسب باشد. تا زمانی که ساختار پشتیبانی خوبی داشته باشد، میزان روکش در بالا به دلخواه شخصی بستگی دارد. در آزمایش‌های تشک باید شکل بدن فرد را در چند نقطه مختلف هنگام نشستن و هنگام خوابیدن به پشت روی تشک‌ها اندازه‌گیری کند. سپس موقعیت ستون فقرات آنها را هنگام خوابیدن روی تشک اندازه بگیرد. یک تشک خوب ستون فقرات شما را در خط و موازی با تشک نگه می‌دارد.

هرگز بدون فکر کردن در مورد تشک  تخت نخرید. در صورت امکان باید همزمان یک تخت خواب جدید و یک تشک جدید بخرید، زیرا یک تشک جدید روی یک تخت قدیمی به اندازه یک تخت جدید دوام نمی‌آورد. گفته می‌شود، تشک یک سرمایه‌گذاری است که شما هر روز از آن استفاده خواهید کرد، بنابراین اگر می‌توانید از عهده آن برآیید، توصیه نمی‌کنیم کیفیت را به خاطر قیمت پایین‌تر فدا کنید.

 

شریک تخت خواب خود را بیاورید

اگر به دنبال یک تخت دو نفره برای دو نفر هستید، شریک خود را همراه خود بیاورید تا خریدهای احتمالی را با هم امتحان کنید. سلیقه افراد متفاوت است و نه تنها در مورد احساس تخت و تشک بنابراین ممکن است مجبور به سازش در طول راه شوید. در آزمایش‌های تشک ما بهت است درنظر بگیرید که کدام تشک‌ها برای طیف وسیعی از افراد مناسب است.

 

سوالات اساسی خود را از فروشنده بپرسید

چند سوال اساسی وجود دارد که باید در مغازه سرویس خواب بپرسید تا دقیقاً بدانید با پول خود چه چیزی دریافت می‌کنید: چگونه تختخواب به طور کامل جمع می‌شود یا مونتاژ لازم است؟ آیا گزینه‌های طراحی انعطاف‌پذیر وجود دارد؟ آیا تشک شامل می‌شود؟ ضمانت تخت شامل چه مواردی می‌شود و برای چه مدت؟ طی چه مدت زمان می‌توان تحویل گرفت و هزینه تحویل آن چقدر است؟

به دست آوردن بهترین قیمت

ممکن است با انتظار چند هفته بیشتر از کاهش شدید قیمت سود ببرید. با این وجود، معاملات خوبی وجود دارد. به ویژه اگر به مغازه‌ای وارد شوید که دارای معامله بهتری است که در همان مدل مشخص آنلاین پیدا کرده‌اید. برخی از مغازه‌ها ممکن است آماده ارائه قیمت مناسب باشند. از چانه زنی هم نترسید، مخصوصاً در یک فروشگاه مستقل که ممکن است فروشند‌های مغازه قدرت بیشتری برای کاهش قیمت داشته باشند.

بهترین تخت خواب برای شما همیشه گران‌ترین خواب نیست، اما احتمالاً ارزان‌ترین تخت نیز نیست. یک تخت خواب ارزان ممکن است خوب به نظر برسد، اما به شما کمک نمی‌کند تا یک خواب راحت داشته باشید. توجه داشته باشید که قیمت کم‌تر ممکن است راحتی شما را نیز کاهش دهد. این ایده خوبی است که قبل از خرید به بررسی محصولات آنلاین بپردازید زیرا به این ترتیب می‌توانید نظر دیگران را در مورد کالایی که خریداری می‌کنید، ببینید.

 

نتیجه گیری

شما یک سوم عمر خود را در خواب می‌گذرانید، بنابراین درک اینکه در انتخاب تخت جدید چه چیزی اهمیت دارد. تخت خواب اشتباه می‌تواند منجر به درد ماهیچه‌ها، پشت کمر و کم خوابی شود. خواب شبانه بهتر در تخت خواب خوب همه می‌تواند به شما کمک کند. بنابراین، توصیه‌های بیان شده ما را در مورد پیدا کردن بهترین نوع تخت خواب برای خانه و نیازهای خود درنظر بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *