منوی دسته بندی
ثبت نام/ورود

متولدین هر ماه چه اتاق خوابی را دوست دارند؟

ایده های مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب متولدین ماه های مختلف

اتاق خواب جایی است که همه ما برای داشتنِ استراحت کافی و افزایش حالِ خوب و آرامش بعد از یک روز کاری به آنجا می رویم. فرقی ندارد که متولد چه ماهی باشیم؛‌ در هر صورت همه ما اتاق خواب را محلی برای آرامش درونی می‌دانیم؛ اما رنگ ها و استایل ها و دکوراسیون های مختلف انرژی های متفاوتی را ساطع می کنند. در این مقاله قصد داریم بگوییم که چه اتاق خوابی برای متولدین ماه های مختلف بهتر است.

فروردین:عاشق هیجان (رنگ های بولد)

فروردین ماهی ها باید از رنگ های بولد استفاده کنند، زیرا درونا افراد پر هیجانی هستند‌. رنگ های بولد و جیغ حال آن ها را جا می‌ آورد. فروردینی ها از لحاظ جسمی هم خیلی فعال و رقابت جو هستند و به خاطر همین؛ رنگ ها آن ها را سر ذوق و لذت می آورد؛ به طور مثال رنگ قرمز برای اتاق خواب شان بسیار عالی است و باعث شور و اشتیاق می شود. رنگ های زرد، طلایی و نارنجی هم رنگ های مناسبی هستند.

اردیبهشت:دوستدار طبیعت و آرامش (سبکِ روستایی)

اردیبهشتی ها عاشق طبیعت هستند. اتاق خواب آن ها باید به گونه ای تزئین شود که نمادی از طبیعت و محل های پر آرامش مانند روستا باشد. آن ها باید نمادی از طبیعت را در اتاق خواب خود داشته باشند تا حسِ سر زندگی و آرامش داشته و حالِ خیلی خوبی را تجربه کنند.

خرداد:تنوع زیاد (تغییر دکوراسیون مداوم)

خرداد ماهی ها افراد کنجکاوی هستند. باید همیشه تنوع زیادی را در زندگی تجربه کنند‌. آن ها به دنبال این هستند که کنجکاوی زیادی را در زندگی داشته باشند. افراد منعطفی می باشند و خیلی خوب خودشان را با شرایط اجتماعی وفق می دهند و پذیرش شان نسبت به مسائل مختلف، زمانی بالاتر می رود که تنوع زیادی را در محیط اطراف خود احساس کنند؛ به خاطر همین اتاق خواب آن ها نیز باید مدام در طول سال تغییر دکوراسیون داده شود.

تیر:نیاز به امنیت (دکوراسیون قدیمی و نوستالژی)

تیر ماهی ها جزء افرادی هستند که باید امنیت کافی را در محیط خانه ایجاد کنند. باید سعی کنند که در کنار خانه و خانواده؛ یک محیط آرامش بخش را نیز برای خود فراهم کنند و به خاطر همین فضا های نوستالژی حال شان را خوب می کند. باید سعی کنند که در اتاق خواب چیز های نوستالژی را وارد کنند و آنجا را محلی برای یادآوری خاطرات خوب کنند تا آرامش بگیرند. رنگ های ملایم مانند سفید، بژ یا آبی برای اتاق خواب شان بهترین گزینه است.

مرداد:تجملاتی (دکوراسیون لوکس)

مرداد ماهی ها افراد تجملاتی هستند؛ اما هرگز به معنای خودخواهی آن ها نیست. مردادی ها افراد بسیار بخشنده ای می باشند‌؛ نیاز به عشق و توجه دارند‌ و خیلی خوب قدرِ دستاورد های خود را در زندگی می‌دانند. باید سعی کنند یک اتاق خواب لوکس برای خودشان فراهم کنند و فقط در چنین حالتی است که آرامش خواهند داشت.

 

شهریور:نکته بینی (دکوراسیون منظم و هماهنگ)

شهریور ماهی ها افراد ایده ال گرایی هستند‌ و به جزئیات توجه می‌ کنند‌. اتاق خواب آن ها باید کاملاً منظم باشد و تمام ریزه کاری ها در نظر گرفته شود. آن ها حتی رنگ چیز های تزیینی در اتاق خواب را هم خیلی مهم می‌دانند؛ بنابراین اتاقی که برای شان در نظر می گیرید، باید اتاقی باشد که همه چیز در آن با نظم و ترتیب و همخوانی قرار گرفته باشد.

مهر:تعادل (گل و گیاه و لوازم هنری)

مهر ماهی ها از این لحاظ شبیه اردیبهشت ماهی ها هستند. خیلی به گل و گیاه اهمیت می‌ دهند و از طرفی آثار هنری زیبا را نیز در اتاق خود جای می دهند. آن ها به دنبال هارمونی و تعادل در اتاق خواب هستند و در هیچ نوع سبکی زیاده‌ روی نمی کنند و معمولا انتخاب شان مورد پسند اکثر افراد قرار خواهد گرفت.

آبان:کمی ماجراجو (دکوراسیون پیچیده)

آبان ماهی ها احساسات بسیار عمیقی دارند. اتاق‌ خواب شان باید حس ماجراجویی را در آن ها زنده کند. به کار خیلی اهمیت می‌ دهند و به دنبال این هستند که اتاق خوابشان هم عامل ایجاد حس خوب و هیجان در آن ها باشد. معمولاً باید دکور هایی را انتخاب کنند که کمی پیچیده است و هر کسی معما و مفهوم آن را درک نمی کند تا این شبیه به یک راز در دل شان باقی بماند.

 

آذر:هیجانی و ماجراجو (دکوراسیونی با نماد سفر)

آذر ماهی ها عاشق هیجان و ماجراجویی هستند. معمولاً عکس طبیعت در اتاق آن ها جای مخصوص به خودش را دارد، زیرا با دیدن آن عکس حس خوبی پیدا می‌ کنند. باید دکور اتاق شان به گونه ای تعیین شود که نمادی از سفر و مسافرت در آن جای بگیرد تا به آنها حس هیجان و مثبت بدهد.

دی:به دنبال انگیزه (وجود نمادی از موفقیت)

دی ماهی ها باید اتاق خوابی داشته باشند که در آن نمادی از موفقیت هایشان جا گرفته باشد. دی ماهی ها باید سعی کنند که مدال‌ ها و لوح تقدیر و اجسام این چنینی را در اتاق خواب خود جای دهند تا حس بلند پروازی و افزایش انگیزه در آن ها زیاد شود.

بهمن:عاشق غافلگیری (نمادی از آینده)

بهمن ماهی ها عاشق این هستند که به آینده فکر کنند. آن ها تحت تاثیر سیاره اورانوس می باشند‌ و عاشق غافلگیری و سوپرایز هستند. به چیز های نوستالژی و آنتیک خیلی اهمیت می دهند اما باید استایل اتاق خود را به گونه‌ ای در نظر بگیرند که نمادی از آینده و اتفاقات خوب باشد. باید در انتخاب رنگ خیلی دقت کنند.

اسفند:رویاپرداز (استفاده از لوازم هنری)

اتاق خواب اسفند ماهی ها باید نماد اتفاقات معنوی باشد. آن ها باید اتاق خود را به گونه ای تزئین کنند که اتفاقات رویاپردازانه را برایشان تداعی نماید. باید آثار و کار های هنری را در اتاق خود جمع‌آوری کنند و آنجا را محلی برای مدیتیشن و افزایش آرامش در نظر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *