منوی دسته بندی
ثبت نام/ورود

ترفندهای بی نقص بودن دکوراسیون و چیدمان خانه

داشتن خانه ای مرتب با دکوراسیونی شیک خواسته تمام خانم ها است اما چگونه؟ حتما شما هم با دیدن خانه های مرتب و بی عیب و نقص حسرت میخورید، اگر دوست دارید راز بی عیب و نقص بودن دکوراسیون و چیدمان خانه را بدانید این بخش از مقاله را از دست ندهید.

زرنگ باشید و هنگام انتخاب رنگ وسایل منزل سراغ رنگ هایی بروید که چرک تاب نیستند و میتوان گفت زیاد نیاز به تمیزکاری و نگهداری ندارند، رنگ های روشن خیلی زود کثیف می شوند و زیبایی شان را از دست می دهند اما رنگ هایی مثل بنفش، زرشکی، کالباسی تیره، سبز تیره ، آبی نفتی و خاکستری… نیاز به مراقبت ندارند.

نکاتی برای چیدمان و دکوراسیون خانه 

میز غذاخوری باید همیشه چیده شده و مرتب باشد حتی وقت هایی که غذا نمیخورید، این موضوع باعث میشود اتاق غذاخوری تان مرتب تر و دوست داشتنی تر باشد. میز غذاخوری را خیلی شلوغ نکنید و ساده و مرتب نگه دارید.

برای وسایل ریز و اضافی حتما یک کشو در نظر بگیرید اگر لازم بود کشوهای بیشتری در نظر بگیرید و هرگز وسایل کوچک و اضافی را در جاهای مختلف قرار ندهید زیرا باعث شلوغ و نامرتب شدن دکوراسیون منزل تان میشوند.

ایده های به درد بخور در طراحی دکوراسیون

– خانه خلوت همیشه مرتب تر دیده میشود و کمتر نیاز به تمیزکاری دارد، دکوراسیون خانه تان را شلوغ کنید و سعی کنید آن را ساده و مرتب نگه دارید.

– برای جلوگیری از شلوغی و به هم ریختگی باید از سبدها زیاد استفاده کنید مثلا در اتاق کودک سبد اسباب بازی قرار دهید و در اتاق خودتان سبد لوازم آرایش و در اتاق بعدی سبد رخت چرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *